Logo

LOGO Śląska RzeczDynamiczne i aktywne, o prostej formie, którą łatwo zapamiętać. Takie jest logo konkursu „Śląska Rzecz” autorstwa Justyny Kucharczyk, Anny Kmity i Andrzeja Sobasia. Projekt kojarzy się z geometryczną formą bryły węgla, a jego kolorystyka jest oszczędna, ale zdecydowana.

 

 

 

 


Anna Kmita

annakmita((at))interia.pl


Absolwentka wzornictwa na ASP Katowice. Doktorat z projektu Miejskiego Systemu Informacji dla Katowic. Pracuje w ASP Katowice w Pracowni Podstaw Projektowania i pracowni projektowania kolorystyki. Prowadzi zajęcia z komunikacji wizualnej w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Projektuje systemy informacji i całościowe identyfikacje.

Justyna Kucharczyk

jukucharczyk((at))gmail.com


Projektantka komunikacji wizualnej. Absolwentka Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doktorat na ASP w Krakowie. Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w Pracowni Projektowania Systemów Informacji oraz Komunikacji Społecznej.


Andrzej Sobaś

ansobas((at))gmail.com


Projektant wzornictwa przemysłowego ze specjalnością projektowanie ergonomiczne. Absolwent Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie, dr hab. Profesor w Pracowni Projektowania Ergonomicznego ASP w Katowicach.